حدیث هفته
قیمتها
نشریه

تبلیغات

وضعیت سایت

دریچه

آخرین اخبار
دکتر ساسان شاه ویسی ، کارشناس مسائل اقتصادی، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به معایب سیستم بانکداری کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در یوم الله 13 آبان

مهندس سید مرتضی نبوی در جمع اعضای جامعه انجمن های اسلامی بازار و اصناف تهران در مسجد امام (ره) با اشاره به رهنمودهای رهبری در خصوص انقلابی بودن و انقلابی ماندن و نیز مدیریت جهادی گفت: مسئولین با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی در تحقق جامعه اسلامی بکوشند.

اطلاعیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف وبازاردرموردفجایع میانمار

دکتر اسدالله بادامچیان، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به اهمیت عید غدیر و ولایت حضرت علی (ع) به ایراد سخنرانی پرداخت.

محمد مهدی عبد خدایی، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به افشای توطئه آمریکا و انگلیس در ماجرای 28 مرداد 1332 به ایراد سخنرانی پرداخت.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم تقویت روحیه انقلابی در نسل جوان، شهید حججی را نمونه‌ای درخشان از رویش‌های انقلاب خواندند و فرمودند: مسؤولان فرهنگی موظفند روحیه و جریان انقلابی را در محیط‌‌های مختلف تقویت و از آن پشتیبانی کنند.

محمد مهدی عبد خدایی، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به افشای توطئه آمریکا و انگلیس در ماجرای 28 مرداد 1332 به ایراد سخنرانی پرداخت.

دبیر کل انجمن اسلامی اصناف و بازار گفت: دغدغه رهبری حل مسائل اقتصادی است که باید در اولویت قرار بگیرد.

عضو هیات نظارت حزب مؤتلفه اسلامی گفت: جمنا نمی‌تواند به‌عنوان یک جبهه به لحاظ قانونی ظهور و بروز داشته باشد علت آن‌هم این است که جبهه سازوکار خود را دارد و تعدادی از احزاب و تشکل‌ها باید آن را تشکیل دهند، اما در جمنا گروهی از افراد حقوقی و حقیقی جمع شدند و تشکیلاتی تحت این نام را به رسمیت شناختند. آن‌ها باید ازنظر قانونی حتماً این بخش از مشکلشان را رفع کنند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج‌ساله منصوب کردند.

تجلیل از خدام رضوی در امامزاده قاسم(ع) گلابدره

آئین غبارروبی در امامزاده حسن(ع)

بهتر است در خط سومی فراتر از اصلاح‌طلبی و اصول‌گرایی حرکت کنیم

بازار تهران میزبان کاروان زیر سایه خورشید

رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند، قوه قضاییه باید در موضوعاتی همچون تحریم‌ها، مصادره‌های آمریکایی‌ها، تروریسم یا حمایت از شخصیت‌های مظلوم دنیا همچون شیخ زکزاکی یا حمایت از مسلمانان میانمار و کشمیر، از جایگاه حقوقی وارد شود.

اطلاعیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت فرا رسیدن یوم ا... قدس

کریمی اصفهانی گفت: این رای قوی اصولگرایان می‌تواند برای دولت یازدهم همانند یک پشتوانه باشد و برای پیشبرد برنامه هایش از آن استفاده کند. این آرا را نه اصولگرایان بلکه نظام و دولت یازدهم باید حفظ کند زیرا بی اعتنایی به این آرا بی وفایی به ۱۶ میلیون آدم است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: این انقلاب از اول با دشمنی‌های سخت مواجه بود؛ حالا به این هارت‌وهورت‌های این کسی که تازه آمده در آمریکا نگاه نکنید؛ این‌ها جدید نیست

حجت الاسلام والمسلمین موسی قربانی ، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مسائل جاری کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.

هبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت ضمن تشکر از حضور پر شور و گسترده مردم در این انتخابات، فرمودند: به رئیس جمهور محترم و همه‌ کسانی که در دولت آینده شرکت خواهند داشت تأکید می‌کنم که کار و تلاش برای برطرف کردن مشکلات کشور را در پیش گیرند.

وزیر کشور گفت: آقای حسن روحانی با 23549616 رأی به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم انتخاب شد.

دکتر اسدا... بادامچیان ، نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مسائل جاری کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.

حاج اسدا... عسگر اولادی، رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین ، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مسائل جاری کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید: از همه نامزدهای ائتلاف جمنا شناخت دارم ولی به نظرم می‌رسد که بیان جمله توصیفی درباره تک تک آنها صحیح نباشد چون مثلا در مورد برخی نمی‌توانم بگویم که این آقا پرونده دارد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: دشمن تلاش می‌کند با استفاده از تاکتیک‌های جنگ روانی، در مسئولان ضعف و تزلزل ایجاد، و احساس «نمی‌شود و نمی‌توانیم» را در آنها القا کند.

دبیرکل جامعه اصناف و بازاریان ضمن اشاره به مشکلات اقتصادی به عنوان مهم ترین معضل سال95 گفت: دولت آینده باید عاری از هرگونه شعارزدگی‌ باشد و برای ایجاد انقلابی در ساختار اقتصادی ، در سال آینده روی کار بیاید‌.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری بر این اعتقاد است که دستگاه قضا برای سالم سازی نظام باید هر کسی را که متخلف است بدون هیچ ملاحظه کاری مورد بازخواست قرار دهد.

کریمی اصفهانی با بیان اینکه مساله انتخابات قبل از اینکه موضوعی جناحی باشد یک بحث ملی است، گفت: هر کسی که به کشور و نظام و انقلاب علاقه‌مند است، باید نهایت سعی خود را داشته باشد که مردم پای صندوق رای حاضر شوند

مهندس مهدی اسلامی ، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مسائل جاری کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.
اطلاعات مجامع امور صنفی
یادداشت

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.
info@asnafbazar.com