حدیث هفته
قیمتها
نشریه

تبلیغات

وضعیت سایت

دریچه

آخرین اخبار
گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور آقای احمد کریمی اصفهانی ، دبیر کل جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار برگزار گردید.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور آقای مجتبی امانی ، کارشناس مسائل سیاسی برگزار گردید.

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در مورد انفعال وزارت خارجه و حاشیه سازی وزیر امورخارجه

مجمع عمومی جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار برگزار گردید

آنچه در دولت یازدهم و دوازدهم وجود دارد فی‌البداهه پیش نیامده ومسبوق به سابقه است. دولت نهم و دهم پایه ریز یک فساد ریشه دارو راه غلط برای اقتصاد بود که نابودی تولید را در پی داشت، اما دولت جدید باید هنر تصحیح آن را داشته باشد.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت:مردم از جناح بندی ها خسته شدند. همه کسانی که به انقلاب، نظام و ولایت معتقدند باید دور هم جمع شوند و هدف خدمت به کشور، نظام و انقلاب را پی بگیرند، نه آنکه مقابل همدیگر بیایستند.

در هفته ای که گذشت، دو موضوع مهم در صحنه سیاسی کشور مطرح شد. نخست طرح دوباره موضوع رفراندوم از سوی رئیس‌جمهور و دوم ابلاغ سیاست جدید ارزی از سوی دولت بود.

جمهوری اسلامی هر وقت به آن اقتداری برسد که فشار و هوچی‌گری آمریکا رویش تأثیری نگذارد، می‌تواند با آمریکا #مذاکره کند. امروز چنین چیزی نیست. بنابراین امام مذاکره با آمریکا را ممنوع کرد و من هم ممنوع می‌کنم.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار با حضور دکتر اسدالله بادامچیان ، نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی برگزار گردید.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار با حضور حاج احمد کریمی اصفهانی ، دبیر کل جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار برگزار گردید.

اطلاعیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت یوم الله قدس

دبیرکل انجمن‌های اسلامی بازار کشور گفت: مشکلات اقتصادی کشور قابل برطرف شدن است و کلید آن در داخل کشور و تحقق شعار سال است و ما می‌توانیم این مشکلات را برطرف کنیم ولی مسئولان باید به مردم اعتماد داشته باشند.

مهندس سيدمرتضي نبوي در گردهمايي اصناف و بازاريان گفت: غير از زبان قدرت و مقاومت، نمي‌توان با آمريكا حرف زد.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار با حضور دکتر حسن لاسجردی ، کارشناس مسائل سیاسی خاورمیانه برگزار گردید.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار با حضور سردار علی حمیدی نیا ، از فرماندهان دوران دفاع مقدس برگزار گردید.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: هر سکوتی باید منطق پشت سرش باشد. آنهایی که زمان انتخابات حرف زدند، پشت حرف‌شان منطق نبود اما جبهه پیروان خط امام و رهبری اگر زمانی حرف زد یا این دفعه که سکوت کرد، در هر دو حالت منطق داشت.

احمد کریمی اصفهانی در خصوص عملکرد اقتصادی کشور در سال ۹۶، با بیان اینکه تنها بیست روز دیگر تا پایان سال «اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال» باقی مانده است، به تاکیدات ده ساله رهبری در بحث اقتصاد اشاره کرد و این تاکیدات را ناشی از وجود معضلات اقتصادی در کشور ارزیابی کرد.

مقام معظم رهبری با بیان اینکه واقعاً ۲۲بهمن امسال در سراسر کشور، ۲۲بهمن متفاوتی بود فرمودند: بعد از ۳۹سال این حرکت عظیم مردمی شبیه معجزه است

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت یوم الله 22 بهمن

مهندس علی یوسف پور صاحب امتیاز روزنامه سیاست روز، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مبحث مسائل جاری روز به ایراد سخنرانی پرداخت.

محمد مهدی عبدخدایی دبیر کل جمعیت فدائیان اسلام، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مبحث مسائل جاری روز به ایراد سخنرانی پرداخت.

دکتر ساسان شاه ویسی ، کارشناس مسائل اقتصادی، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به معایب سیستم بانکداری کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در یوم الله 13 آبان

مهندس سید مرتضی نبوی در جمع اعضای جامعه انجمن های اسلامی بازار و اصناف تهران در مسجد امام (ره) با اشاره به رهنمودهای رهبری در خصوص انقلابی بودن و انقلابی ماندن و نیز مدیریت جهادی گفت: مسئولین با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی در تحقق جامعه اسلامی بکوشند.

اطلاعیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف وبازاردرموردفجایع میانمار

دکتر اسدالله بادامچیان، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به اهمیت عید غدیر و ولایت حضرت علی (ع) به ایراد سخنرانی پرداخت.

محمد مهدی عبد خدایی، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به افشای توطئه آمریکا و انگلیس در ماجرای 28 مرداد 1332 به ایراد سخنرانی پرداخت.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم تقویت روحیه انقلابی در نسل جوان، شهید حججی را نمونه‌ای درخشان از رویش‌های انقلاب خواندند و فرمودند: مسؤولان فرهنگی موظفند روحیه و جریان انقلابی را در محیط‌‌های مختلف تقویت و از آن پشتیبانی کنند.

محمد مهدی عبد خدایی، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به افشای توطئه آمریکا و انگلیس در ماجرای 28 مرداد 1332 به ایراد سخنرانی پرداخت.

دبیر کل انجمن اسلامی اصناف و بازار گفت: دغدغه رهبری حل مسائل اقتصادی است که باید در اولویت قرار بگیرد.
اطلاعات مجامع امور صنفی
یادداشت

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.
info@asnafbazar.com