حدیث هفته
قیمتها
نشریه

تبلیغات

وضعیت سایت

دریچه

آخرین اخبار
دبیرکل انجمن‌های اسلامی بازار کشور گفت: مشکلات اقتصادی کشور قابل برطرف شدن است و کلید آن در داخل کشور و تحقق شعار سال است و ما می‌توانیم این مشکلات را برطرف کنیم ولی مسئولان باید به مردم اعتماد داشته باشند.

مهندس سيدمرتضي نبوي در گردهمايي اصناف و بازاريان گفت: غير از زبان قدرت و مقاومت، نمي‌توان با آمريكا حرف زد.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار با حضور دکتر حسن لاسجردی ، کارشناس مسائل سیاسی خاورمیانه برگزار گردید.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار با حضور سردار علی حمیدی نیا ، از فرماندهان دوران دفاع مقدس برگزار گردید.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: هر سکوتی باید منطق پشت سرش باشد. آنهایی که زمان انتخابات حرف زدند، پشت حرف‌شان منطق نبود اما جبهه پیروان خط امام و رهبری اگر زمانی حرف زد یا این دفعه که سکوت کرد، در هر دو حالت منطق داشت.

احمد کریمی اصفهانی در خصوص عملکرد اقتصادی کشور در سال ۹۶، با بیان اینکه تنها بیست روز دیگر تا پایان سال «اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال» باقی مانده است، به تاکیدات ده ساله رهبری در بحث اقتصاد اشاره کرد و این تاکیدات را ناشی از وجود معضلات اقتصادی در کشور ارزیابی کرد.

مقام معظم رهبری با بیان اینکه واقعاً ۲۲بهمن امسال در سراسر کشور، ۲۲بهمن متفاوتی بود فرمودند: بعد از ۳۹سال این حرکت عظیم مردمی شبیه معجزه است

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت یوم الله 22 بهمن

مهندس علی یوسف پور صاحب امتیاز روزنامه سیاست روز، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مبحث مسائل جاری روز به ایراد سخنرانی پرداخت.

محمد مهدی عبدخدایی دبیر کل جمعیت فدائیان اسلام، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مبحث مسائل جاری روز به ایراد سخنرانی پرداخت.

دکتر ساسان شاه ویسی ، کارشناس مسائل اقتصادی، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به معایب سیستم بانکداری کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در یوم الله 13 آبان

مهندس سید مرتضی نبوی در جمع اعضای جامعه انجمن های اسلامی بازار و اصناف تهران در مسجد امام (ره) با اشاره به رهنمودهای رهبری در خصوص انقلابی بودن و انقلابی ماندن و نیز مدیریت جهادی گفت: مسئولین با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی در تحقق جامعه اسلامی بکوشند.

اطلاعیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف وبازاردرموردفجایع میانمار

دکتر اسدالله بادامچیان، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به اهمیت عید غدیر و ولایت حضرت علی (ع) به ایراد سخنرانی پرداخت.

محمد مهدی عبد خدایی، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به افشای توطئه آمریکا و انگلیس در ماجرای 28 مرداد 1332 به ایراد سخنرانی پرداخت.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم تقویت روحیه انقلابی در نسل جوان، شهید حججی را نمونه‌ای درخشان از رویش‌های انقلاب خواندند و فرمودند: مسؤولان فرهنگی موظفند روحیه و جریان انقلابی را در محیط‌‌های مختلف تقویت و از آن پشتیبانی کنند.

محمد مهدی عبد خدایی، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به افشای توطئه آمریکا و انگلیس در ماجرای 28 مرداد 1332 به ایراد سخنرانی پرداخت.

دبیر کل انجمن اسلامی اصناف و بازار گفت: دغدغه رهبری حل مسائل اقتصادی است که باید در اولویت قرار بگیرد.

عضو هیات نظارت حزب مؤتلفه اسلامی گفت: جمنا نمی‌تواند به‌عنوان یک جبهه به لحاظ قانونی ظهور و بروز داشته باشد علت آن‌هم این است که جبهه سازوکار خود را دارد و تعدادی از احزاب و تشکل‌ها باید آن را تشکیل دهند، اما در جمنا گروهی از افراد حقوقی و حقیقی جمع شدند و تشکیلاتی تحت این نام را به رسمیت شناختند. آن‌ها باید ازنظر قانونی حتماً این بخش از مشکلشان را رفع کنند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج‌ساله منصوب کردند.

تجلیل از خدام رضوی در امامزاده قاسم(ع) گلابدره

آئین غبارروبی در امامزاده حسن(ع)

بهتر است در خط سومی فراتر از اصلاح‌طلبی و اصول‌گرایی حرکت کنیم

بازار تهران میزبان کاروان زیر سایه خورشید

رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند، قوه قضاییه باید در موضوعاتی همچون تحریم‌ها، مصادره‌های آمریکایی‌ها، تروریسم یا حمایت از شخصیت‌های مظلوم دنیا همچون شیخ زکزاکی یا حمایت از مسلمانان میانمار و کشمیر، از جایگاه حقوقی وارد شود.

اطلاعیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت فرا رسیدن یوم ا... قدس

کریمی اصفهانی گفت: این رای قوی اصولگرایان می‌تواند برای دولت یازدهم همانند یک پشتوانه باشد و برای پیشبرد برنامه هایش از آن استفاده کند. این آرا را نه اصولگرایان بلکه نظام و دولت یازدهم باید حفظ کند زیرا بی اعتنایی به این آرا بی وفایی به ۱۶ میلیون آدم است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: این انقلاب از اول با دشمنی‌های سخت مواجه بود؛ حالا به این هارت‌وهورت‌های این کسی که تازه آمده در آمریکا نگاه نکنید؛ این‌ها جدید نیست

حجت الاسلام والمسلمین موسی قربانی ، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مسائل جاری کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.
اطلاعات مجامع امور صنفی
یادداشت

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.
info@asnafbazar.com