حدیث هفته
قیمتها
نشریه

تبلیغات

وضعیت سایت

دریچه

آخرین اخبار
اطلاعیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت فرا رسیدن یوم ا... قدس

کریمی اصفهانی گفت: این رای قوی اصولگرایان می‌تواند برای دولت یازدهم همانند یک پشتوانه باشد و برای پیشبرد برنامه هایش از آن استفاده کند. این آرا را نه اصولگرایان بلکه نظام و دولت یازدهم باید حفظ کند زیرا بی اعتنایی به این آرا بی وفایی به ۱۶ میلیون آدم است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: این انقلاب از اول با دشمنی‌های سخت مواجه بود؛ حالا به این هارت‌وهورت‌های این کسی که تازه آمده در آمریکا نگاه نکنید؛ این‌ها جدید نیست

حجت الاسلام والمسلمین موسی قربانی ، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مسائل جاری کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.

هبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت ضمن تشکر از حضور پر شور و گسترده مردم در این انتخابات، فرمودند: به رئیس جمهور محترم و همه‌ کسانی که در دولت آینده شرکت خواهند داشت تأکید می‌کنم که کار و تلاش برای برطرف کردن مشکلات کشور را در پیش گیرند.

وزیر کشور گفت: آقای حسن روحانی با 23549616 رأی به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم انتخاب شد.

دکتر اسدا... بادامچیان ، نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مسائل جاری کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.

حاج اسدا... عسگر اولادی، رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین ، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مسائل جاری کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید: از همه نامزدهای ائتلاف جمنا شناخت دارم ولی به نظرم می‌رسد که بیان جمله توصیفی درباره تک تک آنها صحیح نباشد چون مثلا در مورد برخی نمی‌توانم بگویم که این آقا پرونده دارد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: دشمن تلاش می‌کند با استفاده از تاکتیک‌های جنگ روانی، در مسئولان ضعف و تزلزل ایجاد، و احساس «نمی‌شود و نمی‌توانیم» را در آنها القا کند.

دبیرکل جامعه اصناف و بازاریان ضمن اشاره به مشکلات اقتصادی به عنوان مهم ترین معضل سال95 گفت: دولت آینده باید عاری از هرگونه شعارزدگی‌ باشد و برای ایجاد انقلابی در ساختار اقتصادی ، در سال آینده روی کار بیاید‌.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری بر این اعتقاد است که دستگاه قضا برای سالم سازی نظام باید هر کسی را که متخلف است بدون هیچ ملاحظه کاری مورد بازخواست قرار دهد.

کریمی اصفهانی با بیان اینکه مساله انتخابات قبل از اینکه موضوعی جناحی باشد یک بحث ملی است، گفت: هر کسی که به کشور و نظام و انقلاب علاقه‌مند است، باید نهایت سعی خود را داشته باشد که مردم پای صندوق رای حاضر شوند

مهندس مهدی اسلامی ، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مسائل جاری کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت یوم الله 22 بهمن

مهندس سید مرتضی نبوی ، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیر مسئول روزنامه رسالت ، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مسائل جاری کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.

مراسم گرامیداشت شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو در مسجد آذربایجانی های بازار تهران برگزار شد.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، گفت: آقای هاشمی رفسنجانی قدم‌های بلندی پس از ارتحال امام (ره) در فراهم کردن بستر تبعیت از رهبری برداشت و در این عرصه بسیار برجسته بود.

پیام تسلیت جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

دکتر عزت ا... دهقان ، دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مسائل جاری روز در کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.

محمد مهدی عبدخدایی ، دبیر کل جمعیت فدائیان اسلام ، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) نسبت به مسائل جاری روز در کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت یوم ا... 9 دی

حجت الاسلام والمسلمین کفیل ، معاونت فرهنگ و آموزش و پژوهش بنیاد مهدی موعود(عج) ، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) به تشریح دغدغه اصلی پیامبر گرامی اسلامی و ائمه اطهار(ع) پرداخت

حاج فض الله فرخ مدیر انجمن اسلامی صنف آهن فروشان تهران ، در جمع بازاریان تهران و در مسجد امام (ره) به تشریح میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام و نامگذاری هفته وحدت پرداخت.

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت یوم الله 13 آبان

رهبر معظم انقلاب فرمودند: عده‌ای تا کلمه دشمن تکرار می‌شود، ناراحت می‌شوند اما این تکرار و هشدار، همچون تکرار کلمه‎‌ شیطان در قرآن مجید، با هدف ایجاد هوشیاری دائم انجام می‌شود و در واقع، «شناخت توطئه» است نه «توهم توطئه».

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی معصومی برگزار گردید.

در آستانه ایام حج، پیام مهم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به مسلمانان سراسر جهان منتشر شد.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور محمد مهدی عبدخدایی برگزار گردید.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور دکتر دکتر یحیی آل اسحاق برگزار گردید.
اطلاعات مجامع امور صنفی
یادداشت

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.
info@asnafbazar.com