حدیث هفته
قیمتها
نشریه

تبلیغات

وضعیت سایت

دریچه

آخرین اخبار
در تمام کشورها مالیات از درآمد گرفته می‌شود، امروز وقتی در تمام صنوف رکود حاکم است چگونه می‌خواهند مالیات را افزایش دهند.

به گزارش روابط عمومی جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار ،گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور محمد کاظم انبارلویی، رئیس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی برگزار گردید. محمدکاظم انبارلوئی رئیس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی با تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب گفت:خط مقاومت در منطقه به برکت انقلاب اسلامی به بازدارندگی کامل رسیده است.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور آقای مجتبی امانی همدانی ، کارشناس سیاسی مسائل خاورمیانه برگزار گردید.

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در تشکر از قوه قضائیه در پی برخورد با مفسدین اقتصادی

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت یوم الله قدس

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر اقدام خصمانه آمریکا

یکی از پدیده‌های قابل توجه در سال‌های اخیر روند رو به رشد جهانی شدن است؛ ایران نیز برای گسترش صادرات غیرنفتی و حضور در بازارهای جهانی درصدد پیوستن به سازمان تجارت جهانی (WTO) برآمده و در حال حاضر عضو ناظر این سازمان است. یکی از صنایع مهمی که بدین منظور باید مورد مطالعه قرار گیرد، صنعت فرش دستباف است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید ابراهیم رئیسی را به ریاست قوه‌ی قضائیه منصوب کردند.

رهبر معظم انقلاب اظهار داشتند:ملّتهایی که سرخورده شده‌اند از این تمدّنهای مادّی غربی و شرقی، به اسلام گرایش دارند منتها ملجأیی، مرجعی، شاخصی، ستونی که به او تکیه کنند، کسی که به او مراجعه کنند ندارند؛ لذا نگاهشان به جمهوری اسلامی یک نگاه واقعی است.

پیام تسلیت جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در پی حمله تروریستی در سیستان بلوچستان

...به جوانان عزیزم، در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در مورد گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب و یوم الله 22 بهمن

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور دکتر اسداله بادامچیان ، رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی برگزار گردید.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور سردار علی حمیدی نیا ، کارشناز فرماندهان دوران دفاع مقدس برگزار گردید.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور آقای احمد کریمی اصفهانی ، دبیر کل جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار برگزار گردید.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور آقای مجتبی امانی ، کارشناس مسائل سیاسی برگزار گردید.

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در مورد انفعال وزارت خارجه و حاشیه سازی وزیر امورخارجه

مجمع عمومی جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار برگزار گردید

آنچه در دولت یازدهم و دوازدهم وجود دارد فی‌البداهه پیش نیامده ومسبوق به سابقه است. دولت نهم و دهم پایه ریز یک فساد ریشه دارو راه غلط برای اقتصاد بود که نابودی تولید را در پی داشت، اما دولت جدید باید هنر تصحیح آن را داشته باشد.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت:مردم از جناح بندی ها خسته شدند. همه کسانی که به انقلاب، نظام و ولایت معتقدند باید دور هم جمع شوند و هدف خدمت به کشور، نظام و انقلاب را پی بگیرند، نه آنکه مقابل همدیگر بیایستند.

در هفته ای که گذشت، دو موضوع مهم در صحنه سیاسی کشور مطرح شد. نخست طرح دوباره موضوع رفراندوم از سوی رئیس‌جمهور و دوم ابلاغ سیاست جدید ارزی از سوی دولت بود.

جمهوری اسلامی هر وقت به آن اقتداری برسد که فشار و هوچی‌گری آمریکا رویش تأثیری نگذارد، می‌تواند با آمریکا #مذاکره کند. امروز چنین چیزی نیست. بنابراین امام مذاکره با آمریکا را ممنوع کرد و من هم ممنوع می‌کنم.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار با حضور دکتر اسدالله بادامچیان ، نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی برگزار گردید.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار با حضور حاج احمد کریمی اصفهانی ، دبیر کل جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار برگزار گردید.

اطلاعیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت یوم الله قدس

دبیرکل انجمن‌های اسلامی بازار کشور گفت: مشکلات اقتصادی کشور قابل برطرف شدن است و کلید آن در داخل کشور و تحقق شعار سال است و ما می‌توانیم این مشکلات را برطرف کنیم ولی مسئولان باید به مردم اعتماد داشته باشند.

مهندس سيدمرتضي نبوي در گردهمايي اصناف و بازاريان گفت: غير از زبان قدرت و مقاومت، نمي‌توان با آمريكا حرف زد.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار با حضور دکتر حسن لاسجردی ، کارشناس مسائل سیاسی خاورمیانه برگزار گردید.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار با حضور سردار علی حمیدی نیا ، از فرماندهان دوران دفاع مقدس برگزار گردید.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: هر سکوتی باید منطق پشت سرش باشد. آنهایی که زمان انتخابات حرف زدند، پشت حرف‌شان منطق نبود اما جبهه پیروان خط امام و رهبری اگر زمانی حرف زد یا این دفعه که سکوت کرد، در هر دو حالت منطق داشت.
اطلاعات مجامع امور صنفی
یادداشت

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.
info@asnafbazar.com