حدیث هفته
قیمتها
نشریه

تبلیغات

وضعیت سایت

دریچه

آخرین اخبار
احمد کریمی اصفهانی: «انتخابات 1400 نمی تواند شباهتی به سال 88 داشته باشد،آن زمان یک غفلتی شد و بر اساس ناآگاهی هر دو طرف قضیه مشکل داشتند. هم از سمت اصولگرایان که آقای احمدی نژاد محرک آنها بود و هم از سوی اصلاح طلبان که نتیجه انتخابات را تحمل نکردند.»

احمد کریمی اصفهانی طی گفتگویی به مناسبت سالروز شهادت شیخ فض ا... نوری گفت: شهید شیخ فضل ا... نوری یک تنه در برابر استبداد شاه و نیرنگ انگلیس در تحریف جریان تاریخ مشروطیت ایستاد و جان خود را فدا کرد.

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت بزرگداشت شهدای هفتم تیرماه1360

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار کشور در بزرگداشت ایام الله 14 و 15 خرداد

احمد کریمی اصفهانی گفت: آقای میرسلیم در مجلس حضور دارد و اگر درخود استعدادی دید می‌تواند کاندیدا ریاست یا هر پست دیگری شود و پاسخگو باشد. اما این تهمت‌ها که گفته می‌شود آقای میرسلیم جوان‌ها را کنار زد که خودش بیاید، بدترین بداخلاقی‌هاست.

احمد کریمی اصفهانی گفت: وجود میزانی از حباب در بازار بورس طبیعی است؛ همواره افراد متعددی وارد بازار بورس می‌شوند که برخی از آن‌ها دارای تخصص بوده اما برخی نیز بدون دانش سرمایه خود را وارد بورس می‌کنند و این استقبال زیاد برای خرید سهام‌های خاص منجر به حباب می‌شود.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید: با توجه به اختلافات موجود میان اصولگرایان من دورنمای خوبی برای انتخابات رئیس و هیئت رئیسه مجلس یازدهم نمی‌بینم.

متاسفانه تمركز دولتی‌ها فقط به این معطوف است كه مشكلات ارگان‌ها و اداره‌جات دولتی را برطرف كند و كمتر به اصناف و بازار . . . توجهی نشان می‌دهد كه باید تاكید كرد، چنین روندی تحت هیچ شرایطی توجیه نمی‌شود

بيانيه جامعه انجمنهاي اسلامي اصناف و بازار به مناسبت سالروز تاسسيس تشكيل سپاه پاسداران و پرتاب موشك ماهواره بر "نور 1"

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن

پيام تسليت جامعه انجمنهاي اسلامي اصناف و بازار در پي شهادت حاج قاسم سليماني

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در محکوم نمودن حملات آمریکای جنایتکار به پایگاه نیروهای مردمی حشدالشعبی در عراق

امام علی(ع):انسان بابصیرت کسی است که بشنودوخوب بیندیشد وبنگرد وببیند وازتجارب دنیا بهره گیرد سپس درراه روشن حرکت کند.خطبه 152 نهج البلاغه

ماه ها گذشت و در خوابید مگر این چند روز را دریابید

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در یوم الله 13 آبان

در تمام کشورها مالیات از درآمد گرفته می‌شود، امروز وقتی در تمام صنوف رکود حاکم است چگونه می‌خواهند مالیات را افزایش دهند.

به گزارش روابط عمومی جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار ،گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور محمد کاظم انبارلویی، رئیس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی برگزار گردید. محمدکاظم انبارلوئی رئیس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی با تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب گفت:خط مقاومت در منطقه به برکت انقلاب اسلامی به بازدارندگی کامل رسیده است.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور آقای مجتبی امانی همدانی ، کارشناس سیاسی مسائل خاورمیانه برگزار گردید.

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در تشکر از قوه قضائیه در پی برخورد با مفسدین اقتصادی

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار به مناسبت یوم الله قدس

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر اقدام خصمانه آمریکا

یکی از پدیده‌های قابل توجه در سال‌های اخیر روند رو به رشد جهانی شدن است؛ ایران نیز برای گسترش صادرات غیرنفتی و حضور در بازارهای جهانی درصدد پیوستن به سازمان تجارت جهانی (WTO) برآمده و در حال حاضر عضو ناظر این سازمان است. یکی از صنایع مهمی که بدین منظور باید مورد مطالعه قرار گیرد، صنعت فرش دستباف است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید ابراهیم رئیسی را به ریاست قوه‌ی قضائیه منصوب کردند.

رهبر معظم انقلاب اظهار داشتند:ملّتهایی که سرخورده شده‌اند از این تمدّنهای مادّی غربی و شرقی، به اسلام گرایش دارند منتها ملجأیی، مرجعی، شاخصی، ستونی که به او تکیه کنند، کسی که به او مراجعه کنند ندارند؛ لذا نگاهشان به جمهوری اسلامی یک نگاه واقعی است.

پیام تسلیت جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در پی حمله تروریستی در سیستان بلوچستان

...به جوانان عزیزم، در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی

بیانیه جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار در مورد گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب و یوم الله 22 بهمن

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور دکتر اسداله بادامچیان ، رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی برگزار گردید.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور سردار علی حمیدی نیا ، کارشناز فرماندهان دوران دفاع مقدس برگزار گردید.

گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با حضور آقای احمد کریمی اصفهانی ، دبیر کل جامعه انجمنهای اسلامی اصناف و بازار برگزار گردید.
اطلاعات مجامع امور صنفی
یادداشت

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.
info@asnafbazar.com